Home page

KUSH JEMI

QË NGA 2008

TË GJITHË KANË NEVOJË PËR ENERGJI DHE PA KIMIKATE. PËRJETONI EKSPERIENCËN FANTASTIKE TË APEX ME KAFEINË 100% ORGANIKE

Apex është një nga markat dhe produktet më të shitura në Evropë. Tashmë falë 3SH SHPK që është importuesi ekskluziv për Shqipërinë, Apex Energy Drink vjen si një produkt edhe për tregun shqiptar. Apex ka reputacion të gjerë duke u bërë pjesë e tregut në mbi 40 vende të botës.

ME PAK KALORI

Me vetëm 9 kalori dhe 20% sheqerit, Apex Energy ju jep lehtësisht të njëjtën forcë maksimale të energjisë.

ENERGJI MAKSIMALE

Projektuar me përbërës që ndihmojnë në promovimin e qartësisë dhe përqendrimit gjatë kohëzgjatjes së një dite të tërë pune ose mbrëmje

PËRMBAJTJE ORGANIKE

Ne besojmë se ekziston një mënyrë më e zgjuar për t’ju siguruar energji të mirë për të përmbushur ëndrrat dhe aspiratat tuaja më të mëdha. Përgatitja e Energjisë me përbërës natyralë dhe organikë është se si e bëjmë ne.

PËRMBAJTJA

SHIJE EPIKE FRESKUESE

KAFEINË

Kafeina tashmë është e njohur për efektet e saj stimuluese në trupin e njeriut nga qytetërimet e lashta që e konsumuan atë nga burime natyrale si çaji, kafeja, fasulet e kakaos dhe arrat e kolës.

TaurinË

Taurina është një aminoacid, që shfaqet natyrshëm në trupin e njeriut dhe është i pranishëm në dietën e përditshme. Është e përfshirë në një gamë të gjerë të proceseve biologjike.

VITAMINA TË GRUPIT B

Vitaminat janë mikronutrientë thelbësorë që kërkohen për ruajtjen e funksioneve normale të trupit

SHEQERNA

Apex Energy ëshë e përbërë nga sheqerna reale.

QËNDRO NË KONTAKT!

Shkruaj email më poshtë për çdo informacion rreth APEX!

Add to cart